RL0805FR-070R013L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL0805FR-070R013L
JLCPCB Part #
C859768
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS