AR0603FR-0775RL
MFR.Part #
AR0603FR-0775RL
JLCPCB Part #
C855474
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS