YC248-FR-072K15L
MFR.Part #
YC248-FR-072K15L
JLCPCB Part #
C1735272
Description
16 2.15kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS