RE1206FRE0786R6L
MFR.Part #
RE1206FRE0786R6L
JLCPCB Part #
C4245126
Description
-55℃~+155℃ 250mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS