MFR-25FBF52-3K16
MFR.Part #
MFR-25FBF52-3K16
JLCPCB Part #
C1367213
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS