AA0402FR-0733R2L
MFR.Part #
AA0402FR-0733R2L
JLCPCB Part #
C4125124
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS