RN73R2BTTD1912D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1912D10
JLCPCB Part #
C2553604
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS