AF2010JK-074M3L
MFR.Part #
AF2010JK-074M3L
JLCPCB Part #
C2139334
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS