RE1206FRE072K55L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE1206FRE072K55L
JLCPCB Part #
C4005798
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS