AF164-FR-0740R2L
MFR.Part #
AF164-FR-0740R2L
JLCPCB Part #
C1734572
Description
4 40.2Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS