RN732BTTD2182B05
MFR.Part #
RN732BTTD2182B05
JLCPCB Part #
C4089708
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS