MFR100FTF52-3K92
MFR.Part #
MFR100FTF52-3K92
JLCPCB Part #
C1385701
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS