MFR2WSFTF52-549R
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-549R
JLCPCB Part #
C1383393
Description
-55℃~+155℃ 2W 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS