RE1206FRE0711K3L
MFR.Part #
RE1206FRE0711K3L
JLCPCB Part #
C4105063
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS