AC1210FR-0722K6L
MFR.Part #
AC1210FR-0722K6L
JLCPCB Part #
C3915483
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS