MFR-25FTE52-1M27
MFR.Part #
MFR-25FTE52-1M27
JLCPCB Part #
C1378267
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS