AC1225JK-0775RL
MFR.Part #
AC1225JK-0775RL
JLCPCB Part #
C20143240
Description
-55℃~+155℃ 2W 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS