RE1206DRE0748R7L
MFR.Part #
RE1206DRE0748R7L
JLCPCB Part #
C3968393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS