RT1206DRE0748R7L
MFR.Part #
RT1206DRE0748R7L
JLCPCB Part #
C861962
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS