AC2512FK-7W562RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W562RL
JLCPCB Part #
C5546773
Description
-55℃~+155℃ 2W 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS