RE1206DRE07453RL
MFR.Part #
RE1206DRE07453RL
JLCPCB Part #
C4333052
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS