RC0402FR-07121KL
MFR.Part #
RC0402FR-07121KL
JLCPCB Part #
C112303
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS