RE1206DRE07280KL
MFR.Part #
RE1206DRE07280KL
JLCPCB Part #
C4247893
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS