RE1206DRE07680KL
MFR.Part #
RE1206DRE07680KL
JLCPCB Part #
C3956477
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS