RSF1WSJT-52-9K1
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-9K1
JLCPCB Part #
C1380367
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS