RE1206DRE07158RL
MFR.Part #
RE1206DRE07158RL
JLCPCB Part #
C4039130
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS