RE1206BRE07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RE1206BRE07100KL
JLCPCB Part #
C7337803
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS