MFR-25FRFPN2K21
MFR.Part #
MFR-25FRFPN2K21
JLCPCB Part #
C1749016
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS