RN73R2BTTD4701D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4701D50
JLCPCB Part #
C3959165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS