MFR200FRF52-36R5
MFR.Part #
MFR200FRF52-36R5
JLCPCB Part #
C1763572
Description
-55℃~+155℃ 2W 36.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS