RE0603FRE077K15L
MFR.Part #
RE0603FRE077K15L
JLCPCB Part #
C5864391
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS