MFR1WSFRF52-845K
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-845K
JLCPCB Part #
C1751988
Description
-55℃~+155℃ 1W 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS