RE0402DRE0782K5L
MFR.Part #
RE0402DRE0782K5L
JLCPCB Part #
C852052
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS