AA0402FR-07430RL
MFR.Part #
AA0402FR-07430RL
JLCPCB Part #
C4114180
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS