AT0603FRE074K02L
MFR.Part #
AT0603FRE074K02L
JLCPCB Part #
C20144619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS