RE0402DRE0725R5L
MFR.Part #
RE0402DRE0725R5L
JLCPCB Part #
C851938
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS