AA2010FK-07470RL
MFR.Part #
AA2010FK-07470RL
JLCPCB Part #
C2137125
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS