RC1218DK-07165KL
MFR.Part #
RC1218DK-07165KL
JLCPCB Part #
C4175799
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS