RE0402DRE07182RL
MFR.Part #
RE0402DRE07182RL
JLCPCB Part #
C851906
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS