RC0603FR-071K3L
MFR.Part #
RC0603FR-071K3L
JLCPCB Part #
C125319
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS