AT0603CRD0733R2L
MFR.Part #
AT0603CRD0733R2L
JLCPCB Part #
C2143585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS