RE0402BRE07169KL
MFR.Part #
RE0402BRE07169KL
JLCPCB Part #
C3962595
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS