RE0402BRE07160KL
MFR.Part #
RE0402BRE07160KL
JLCPCB Part #
C6171666
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS