CFR-12JB-52-100R
MFR.Part #
CFR-12JB-52-100R
JLCPCB Part #
C1364338
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 167mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS