RC2512JK-7W47KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC2512JK-7W47KL
JLCPCB Part #
C5843142
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS