RC2512JK-0715ML
MFR.Part #
RC2512JK-0715ML
JLCPCB Part #
C2147050
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS