MFR-25FRF52-6R8
MFR.Part #
MFR-25FRF52-6R8
JLCPCB Part #
C1753059
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS