FKN1WSJB-52-62R
MFR.Part #
FKN1WSJB-52-62R
JLCPCB Part #
C1381355
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 1W 62Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS