RC2512FK-7W330RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W330RL
JLCPCB Part #
C5721140
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS