RC2512FK-7W390RL
MFR.Part #
RC2512FK-7W390RL
JLCPCB Part #
C7337032
Description
-55℃~+155℃ 2W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS